دانستنی های کیش و معرفی پروژه ها

آشنایی با شهرک نوبنیاد کیش

خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش

برای خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش بهتر آن است که اطلاعات مختصری در باره شهرک نوبنیاد داشته باشید ؛ این منطقه در سه فاز یک ، دو و سه طراحی و تقسیم بندهی شده است و یکی از معروف ترین شهرک های مسکونی در این جزیره زیبا برای سکونت یا سرمایه گذاری می باشد ، بلوک های مسکونی این شهرک گاها به صورت یکجا نیز به فروش می رسند . همچنین این شهرک یکی از شهرکهای موجود در منطقه میر مهنا یا سفین است که با داشتن تعداد تقریبی  ۱۱۲۸ پلاک زمین با کاربری خدماتی و مسکونی در مساحت های دویست تا چهارصد و هشتاد متر مربع خرید و فروش می شوند (  مجموع مساحت آپارتمان های هر ساختمان ) .

ساخت و ساز در این شهرک از سال ۱۳۸۸ شروع شده است و طبق ضوابط ساخت با تراکم ۱۳۰ درصد ، سطح اشغال چهل درصد و در سه طبقه ساخته شده است .

متراژ هر واحد آپارتمان در این شهرک از ۵۰  متر الی ۲۰۰ متر مربع است و ضوابط جدید منطقه آزاد و شهرسازی جزیره کیش در فاز سوم این شهرک موجب شده است تا تعداد واحد ها از نه دستگاه در هر ساختمان به هفت واحد کاهش پیدا کند و در نتیجه آن در طبقه سوم شاهد آپارتمان هایی با تراس بزرگ هستیم لذا خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش بویژه در فاز سه آن از رونق بیشتری برخوردار است . تمامی ساختمانهای شهرک نوبنیاد آسانسور دارند و نمای اکثر این ساختمانها با سنگ کار شده است . فضای سبز این شهرک موقعیت مناسبی برای بازی کودکان و آرامش خانواده ها فراهم می کند .

تراس ، انباری و پارکینگ در اکثر بلوک های این شهرک وجود دارد و با اطمینان خاطر می توانید آپارتمانهایی با سند شش دانگ را در این شهرک خرید و فروش نمایید .

 

موقعیت مکانی منطقه نوبنیاد کیش در شهر

این شهرک از دسترسی مناسب به خیابانهای اصلی و همچنین استفاده از حمل و نقل عمومی برخوردار می باشد . در حقیقت شهرک نوبنیاد کیش در شمال غرب کیش واقع شده است و فاصله آن با مرکز شهر حدود ۱۵ کیلومتر می باشد ، مسیری که طی نمودن آن با خودرو حدود ۱۵ و حداکثر ۲۰ دقیقه زمان می برد . مینی بوس های کیش تا فاز سه شهرک نوبنیاد کیش تردد می کنند و تاکسی های دربست نیز در این شهرک قابل استفاده است ، بنابراین برای خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش نباید نگران حمل و نقل عمومی آن باشید .

 

 

امکانات رفاهی و خدماتی در شهرک نوبنیاد کیش

مراکز خدماتی و رفاهی شامل انواع مراکز خرید ، سوپرمارکت ، خشکشویی ، رستوران و غیره در هر سه فاز این شهرک وجود دارد . به این صورت که در فاز یک می توانیم از بازارچه های نوبنیاد و بهارستان ، در فاز دو از بازارچه تمشک و طوس استفاده کنیم . در فاز سه نیز بازارچه های طبقاتی که معمولا در ۳ طبقه احداث شده اند و به صورت مجتمع اداره می شوند وجود داردکه به ارایه خدمات به ساکنین مشغول می باشند . امکانات خدماتی وسیع در سطح منطقه از دیگر مزیتهای خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش می باشد . از نظر مراکز آموزشی همچون مدرسه و فرهنگسرا، ساختمانی در این سه فاز وجود ندارد ولی در طرح توسعه شهرک نوبنیاد کیش این کاربری در نظر گرفته شده است . قطعا با افزایش جمعیت و خرید و فروش در این شهرک ، کاربری آموزشی نیز اضافه خواهد شد .

قیمت آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش

به طور کلی قیمت واحدهای این شهرک به چند آیتم بستگی دارد . اول سن بنا که شامل نوساز بودن یا چند سال ساخت بودن آن است . دوم موقعیت زمین که دو یا سه طرفه بودن آن و مسیرهای دسترسی را که شامل می شود . سوم دید و منظر و اینکه در کدام طبقه قرار گرفته است در تعیین قیمت مهم است . همچنین در فازهای مختلف متریال های مختلفی در نما و داخل آپارتمان ها استفاده شده است که روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد .

 

 نتیجه گیری برای خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش

در چند سال اخیر خرید و فروش آپارتمان در کیش بویژه شهرک نوبنیاد کیش  رونق مناسبی پیدا کرده است و از این رو  املاک جهان سرمایه گذاری در این شهرک را به شما پیشنهاد می کند . به مرور شاهد رشد قیمت و پیشرفت امکانات در این شهرک خواهیم بود.

 

 

توجه به نکات حقوقی هنگام خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش

دقت داشته باشید که در زمان انعقاد مبایعه نامه فروشنده حضور داشته باشد .
اگر فروشنده برای امضاء مبایعه نامه حاضر نبود حتما باید وکیل ایشان با وکالتنامه محضری معتبر حضور داشته باشند .
اصل سند مالکیت را رویت نمایید و پیش از آن مبایعه نامه را امضاء کنید .
تعهدات طرفین باید به صورت شفاف در مبایعه نامه ذکر شود تا بعدا دچار مشکل نشوید .
تاریخ و روز انتقال سند و شماره دفترخانه را به صورت شفاف در قرارداد ذکر کنید .
زمان تخلیه آپارتمان و نحوه تحویل آن و وجه التزام و خسارت عدم تحویل را در قرارداد درج نمایید .
تسویه قبوض مصرفی و عوارض نوسازی را حتما قبل از تحویل آپارتمان از فروشنده درخواست نمایید .
نسخه مبایعه نامه خود را بعد از مهر و امضاء املاک و شهود از املاک اخذ نمایید .

 

جزیره کیش – بلوار اندیشه – املاک جهان – برادران نیکو

تلفن: 07644425959 مدیریت: 09347685151