دانستنی های کیش و معرفی پروژه ها

قیمت خانه در جزیره کیش چقدر است؟

قیمت خانه در جزیره کیش چقدر است؟

 

رئیس سابق اتحادیه املاک کیش می‌گوید: متوسط قیمت خانه‌های قدیمی کیش از متری 6 تا 8 میلیون تومان است، در حالی که قیمت خانه‌های …
قیمت خانه در جزیره کیش چقدر است؟

رئیس سابق اتحادیه املاک کیش می‌گوید: متوسط قیمت خانه‌های قدیمی کیش از متری 6 تا 8 میلیون تومان است، در حالی که قیمت خانه‌های نوساز از 14 میلیون تومان آغاز و تا متری 50 میلیون تومان هم می‌رسد.

رئیس سابق اتحادیه املاک کیش در پاسخ به این پرسش که آیا بازار مسکن کیش هم راکد است؟ به تجارت‌نیوز گفت: بازار مسکن کیش هم در رکود کامل است. در گذشته تهرانی‌ها برای انجام سرمایه‌گذاری به کیش می‌آمدند اما اکنون سرمایه‌گذاری تهرانی‌ها در منطقه آزاد کیش افت کرده و تعداد معاملات حدود ۸۰ درصد در منطقه آزاد کیش کاهش یافته است.

رضا حقی با اشاره به متوسط قیمت خانه در کیش افزود: متوسط قیمت خانه‌های قدیمی از متری شش تا هشت میلیون تومان است، در حالی که قیمت خانه‌های نوساز از ۱۴ میلیون تومان آغاز و تا متری ۵۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

او اظهار کرد: دی ماه سال گذشته وضعیت داد و ستد خانه در منطقه آزاد کیش بسیار رونق داشت؛ به عنوان مثال اگر بازه زمانی دی تا اردیبهشت سال ۹۷ را در نظر بگیریم حدود ۱۰۰ معامله انجام می‌شد؛ این در حالی است که میزان معاملات خرید مسکن امروز بین ۱۰ تا ۱۵ معامله رسیده است

جزیره کیش – بلوار اندیشه – املاک جهان – برادران نیکو

تلفن: 07644425959 مدیریت: 09347685151